Вітаю, Друзі!

Ось і відбувся наш реальний віртуальний забіг “Без вірусів” одночасно у 4х країнах світу, а саме в Україні, Угорщині, у Латвії та Ірландії бігли учасники на різних локаціях різні дистанції, але ми відчували підтримку та змагальний ефект один від одного, у цьому можна переконатись, переглянувши результати нашого забігу!

Велика подяка всім, хто долучився до цього чудового заходу, незважаючи на погодні умови, спортивні, здорові, завзяті учасники вийшли на дистанцію о 9-00 та одночасно стартували цей забіг! Разом нас  пробігло 169 чоловік! Друзі, ви чудові!

Отже маю на честь представити вам наших учасників-переможців та призерів на дистанціях 5 км, 10 км, 21.075 км, 42,195 км

Отже, на дистанції 5 км перемогу здобув:

Максим Манастирський м. Бердичів

Він пробіг дистанцію за 17хв 30сек з середнім темпом 3:30

Неперевершено! Вітаємо!

2 місце у Олександра Вікторова! м. Біла Церква

Фінішний час 18хв рівно та середній темп 3:36! Чудово! Молодець!

3 місце у Олександра Семченко його результат забігу 21хв 30сек і середній темп на дистанції 4:18. Молодець!

А тепер про дівчат:

Переможицею дистанції стала киянка Аліса Майборода!

Вона впоралась з дистанцією за 23хв 15сек. середній темп 4:39 Молодець! Вітаємо!

2 місце у Еліни Чумак! Фінішний час складає 25хв 15сек, середній темп 5:03. Молодець!

3 місце посіла Анна Корнієнко, пробігши дистанцію за 26хв 25сек з середнім темпом 5:17. Вітаємо!

Переможці та призери дистанції 10 км:

Переміг Петро Лукіянчук зі Львова з результатом 34хв 50сек, середній темп склав 3:29хв/км. Вітаємо переможця!

2 місце у Максима Рябоконя м Біла Церква. Він подолав дистанцію за 39хв 30сек з середнім темпом 3:57. Чудовий результат! Вітаємо!

3 місце посів Євген Святецький з фінішним часом 40хв 40сек – середній темп дистанції 4:04. ВІтання!

Дистанція 10 км у дівчат виглядає теж гарно:

Перемога у Вікторії Зімаріної м. Київ. Фінішний час 45хв 10сек з середнім темпом 4:31. Вітаємо з перемогою!

2 місце у Дар’ї Швець з результатом 45хв 12сек та середнім темпом 4:31 Вітаємо!

3 місце посіла Анна Колісник з результатом 48хв 20сек і середнім темпом 4:50. Вітання!

Напівмарафон 21, 075 км

Переможець В’ячеслав Олішевський! м. Бердичів. Фінішний час 1год 12хв 26сек середній темп 3:26 Неймовірно! Вітаємо!

2 місце у киянина Василя Черевичного! Він подолав дистанцію за 1год 22хв 17сек з середнім темпом 3:54. Швидко, дуже швидко! Вітаємо!

3 місце у Івана Гуляка м. Дрогобич. Результат 1год 27хв 12сек, середній темп складає 4:08. Чудовий результат! Молодець!

Результати дівчат:

1 місце у Надії Ліпінської з Хмельницького. Фінішний час 1год 31хв 46сек з середнім темпом 4:21. Молодець! ВІтаємо з перемогою!

2 місце у Наталії Гіренко з результатом 1год 46хв 11сек та среднім темпом 5:02. Чудово! Молодець!

3 місце посіла Iveta Suvorova із Латвії. Вона пробігла дистанцію з фінішним часом 1год 46хв 11сек та середнім темпом 5:02.

І нарешті маємо змогу познайомитись з переможцями та призерами  марафону! В нашому забігу змагались 9 учасників на цій дистанції. 7 чоловіків та 2 жінок!

Переможцем став Олександр Борисюк із Полтави! Фінішував марафон за 3год 30хв 16сек, середній темп дистанції склав 4:59. Вітаємо з перемогою!

2 місце у Володимира Берлізова з Одеси! Фінішний час на марафоні 3год 42хв 14сек і середній темп 5:16. Вітаємо! Гарний результат!

3 місце посів Олександр Шамоєв. Фінішний час 3год 47хв 49сек з середнім темпом 5:23. Вітаємо!

Марафон у дівчат:

Переможиця Ірина Згурська! Фінішний час 4год 05хв 26сек і середній темп 5:49хв/км. Молодець! Вітаємо з перемогою!

2 місце у Олени Кучер! Вона подолала відстань марафону за 4год 33хв 34сек з середнім темпом 6:29 Вітання!

Іще раз вітаємо всіх переможців та призерів! Ваші медалі вже прямують до вас!

Всі учасники можуть переглянути свої результати у протоколах

Велика подяка всім, хто приєднався! Будемо раді всіх вас та ваших друзів бачити на наступних забігах, приєднуйтесь до спільноти, слідкуйте за новинами!