Вітаю, шановні Читачі!

Відбувся наш Другий віртуальний забіг “Побігли без вірусів”!

Цього разу в забігу прийняло участь 166  учасників на різних локаціях, ми змагались на дистанціях 5 км, 10 км, 21,075 км та Марафонській дистанції.

Друзі, велика подяка всім за участь, незважаючи на те, що візуально ми не бачили один одного, відчувався дійсно змагальний ефект! В цьому можна переконатись, передивившись фінішні протоколи!

Отже маю на честь представити вам наших учасників-переможців та призерів на дистанціях 5 км, 10 км, 21.075 км, 42,195 км

Почнемо з дистанції 5 км.  Перемогу здобув:

Ігор Андрусишин м. Стрий

Він подолав  дистанцію за 18хв 35сек з середнім темпом 3:43

Супер! Вітаємо!

2 місце у Олександра Мірошніченка! м. Чернігів

Фінішний час 19хв 25 сек та середній темп 3:53 Молодець!

3 місце у Олега Тєрєнтьєва його результат забігу 20хв 30сек і середній темп на дистанції 4:06. Молодець! Цей результат на 12 сек кращий попереднього забігу на 3му місці.

Дівчата. Дистанція 5 км.

Переможицею дистанції стала Юлія Олішевська з м. Бердичів!

Вона впоралась з дистанцією за 20хв 05сек. середній темп 4:01 і встановила новий рекорд траси у жінок. Молодець! Вітаємо!

2 місце посіла Христина Славич з Львівської області! Фінішний час складає 22хв 05сек, середній темп 4:25. Молодець!

3 місце посіла Тетяна Єсаулова з Нікополя, пробігши дистанцію за 22хв 30сек з середнім темпом 4:30. Вітаємо!

Переможці та призери дистанції 10 км:

Переміг Андрій Литвин з Журавно результат 36хв 30сек, середній темп склав 3:39 хв/км. Вітаємо! Судячи з фото Андрій дуже старався! Оплески переможцю!

2 місце у Максима Манастирського м Бердичів. Він подолав дистанцію за 38хв 40сек з середнім темпом 3:52. Максим Пробіг бистіше на 50 сек, ніж тезка з Білої Церкви на милуному забігу. Молодець.

3 місце посів Іван Гуляк з Дрогобича з фінішним часом 38хв 50сек – середній темп дистанції 3:53. ВІтання!

Дистанція 10 км у дівчат виглядає так:

Перше та друге місце посіли Марія та Тетяна Пєшкови! Вони пробігли 10 км за  з різницею в 3 секунди!

Вітаємо дівчат! Молодці!

3 місце посіла Олена Глинюк з м. Нововолинськ з результатом 53хв 30сек і середнім темпом 5:21. Вітання!

Напівмарафон 21, 075 км

Переможець вдруге на цій самій дистанції  В’ячеслав Олішевський! м. Бердичів. Фінішний час 1год 12хв 05 сек середній темп 3:25, що на 11 сек швидше ніж минулого разу і оновлено рекорд траси! Круто! Вітаємо!

2 місце у Артема Лачугіна з м. Дніпро! Він подолав дистанцію за 1год 27хв 54сек з середнім темпом 4:10. Прекрасний результат! Вітаємо!

3 місце у Олега Завальнюка з м. Новий Буг. Результат 1год 33хв 32сек, середній темп складає 4:26. Чудовий результат! Молодець!

Результати дівчат:

1 місце у Вікторії Зімаріної з Києва. Фінішний час 1год 35хв 39сек з середнім темпом 4:32. Молодець! ВІтаємо з перемогою!

2 місце у Надії Самох м. Нововолинськ з результатом 1год 39хв 09сек та среднім темпом 4:42. Чудово! Молодець!

3 місце посіла Дар’я Швець з Київської області. Вона пробігла дистанцію з фінішним часом 1год 43хв 02сек та середнім темпом 4:53. Молодець!

От ми і підійшли до результатів Марафону. Оскільки всього учасників було троє, відповідно вони розподілили призові місця відповідно фінішного часу:

Переможцем став Олександр Борисюк із Полтави! Фінішував марафон за 3год 26хв 03сек, середній темп дистанції склав 4:53, це швидше, ніж минулого разу на 4хв 13 сек та оновлено рекорд траси серед чоловіків. Вітаємо з перемогою!

Ірина Згурська посіла 2 місце. Її Фінішний час 3год 38хв 43сек і середній темп 5:11хв/км. Молодець! Ірина покращила свій минулий результат на 26хв 43сек та оновила рекорд траси серед жінок! Вітаємо!

3 місце посів Павло Деркач. Фінішний час 4год 23хв 01сек з середнім темпом 6:14. Павло напередодні вже пробіг марафон, але наступного дня вирішив зробити це ще раз. Вітаємо!

Іще раз вітаємо всіх переможців та призерів! Велика подяка всім учасникам, хто долучився до віртуального забігу! У нас все вийшло чудово!

Всі учасники можуть переглянути свої результати у протоколах:

Велика подяка всім, хто приєднався! Будемо раді всіх вас та ваших друзів бачити на наступних забігах, приєднуйтесь до спільноти, слідкуйте за новинами!

На все добре!

#Побігли

За результатами двох забігів найкращий час на дистанціях серед чоловіків та жінок виглядає так: