В будь-якій незрозумілій ситуації повернись до витоків (с)

Вітаємо вас, шановні Побігайці!

Що для вас є спільнота “Побігли”? Можливо для когось це одна з багатьох бігових груп у колекції. Буває так, що хтось приєднується, а потім йде; хтось йде, а потім повертається, але безперечно одне: для більшості ця група стала важливою частиною життя. А ви знаєте, як вона народилася?

Формування групи почалось у 2016 році завдяки соціально-спортивному експерименту Дмитра Дубілета, що незабаром переріс у біговий “двіж”. Детальніше ви можете ознайомитись з його постом тут: https://www.facebook.com/dubilet/posts/10154176084823552

Правила були прості: пробігти мінімум 3 рази на тиждень по 2 км або більше, викладаючи у групі селфі та трек з пробіжки. Експеримент був настільки успішним, що група почала жити своїм яскравим біговим життям. Коли раптово її захотіли перетворити на комерційний проект, більшість учасників мігрувала до нової групи, змінивши назву на #Побігли. Тоді нас було небагато, а зараз близько 2 тисяч, і кількість поступово зростає.

Цим челенджем ми хочемо нагадати вам про початок розвитку спільноти та вперше запровадити в ньому умову, яка нагадає про той самий “дубілетівський” челендж. Сподіваємось, що ця умова додасть трохи мотивації учасникам;)

1. Отож, до вашої уваги ОСНОВНІ УМОВИ челенджу лютого 2021 року:

1) Головне правило залишається незмінним: щотижня потрібно зробити мінімум 3 пробіжки. Кожна пробіжка – від 2 км. У залік ідуть 4 тижні.

2) Всі бажаючі брати участь у челенджі перераховують до новоствореного фонду челенджу по 100 грн. Переказ потрібно зробити на картку Приватбанку 4149439102517194 Левченко Наталя.

3) Учасники, що не дотримались умов (див. пункт 1), залишають челендж та втрачають свій внесок. Всі інші участники, що виконали умови, отримують суму 100 грн назад після підведення підсумків челенджу на початку наступного місяця. Фонд, що залишився після учасників, що вибули, буде розподілений порівну між тими, хто успішно завершив челендж. Прохання надіслати номер своєї картки у приватні повідомлення Наталі Левченко.

Якщо ви вирішили брати участь у челенджі, будь ласка, поставте в коментарях під постом у групі “+” та додайте скріншот, що підтверджує оплату внеску. 

2. Публікація пробіжок

У групі Facebook потрібно зробити публікацію після кожної пробіжки, в якій ОБОВ’ЯЗКОВО повинні бути:

1) Ваше селфі з пробіжки

2) Скрін треку вашої пробіжки з будь-якого додатку (Strava, Garmin тощо)

3) Тег #Побігли

4) Номер тижня з початку місяця / номер пробіжки з початку тижня

5) Ціла кількість кілометрів в пробіжці

Щодня можливо робити не більше однієї публікації з пробіжкою, до 24:00 год. того самого дня.  Тобто якщо протягом доби було зроблено більше однієї пробіжки, їх потрібно оформити як одну публікацію та додати до неї  2 або більше треків.

3. Підсумки тижня

Підсумки попереднього тижня публікуватимуться щовівторка.

4. Визначення Лідерів

Також в підсумках тижня визначаємо лідерів (за кількістю пробіжок) в 5 категоріях:
Загальна кількість 2+ км / 5+ км / 10+ км / 21+ км / 42+ км
за умови виконання ними попередніх пунктів челенджу.

5. Run Together / Досить робити це наодинці

В цій категорії буде публікуватись галерея фото участників челенджу, що мали спільні пробіжки та старти (офіційні офлайн або віртуальні) з іншими учасниками групи.  Обов’язково додаємо хештег #RunTogether до публікації такої пробіжки, щоб потрапити до звіту!

6. Найпопулярніша публікація з пробіжки

Визначаємо за кількістю коментарів у публікації. Що цікавішою буде ваша публікація (фото, історія і т.ін.), то більше шансів перемогти.

7. “Night Run”

У залік цієї категорії приймаються пробіжки з 22.00 до 05.00. Потрібно додавати хештег #NightRun до публікації такої пробіжки + скріни треків з фіксацією часу та відповідні фото.

8. Run4eat

Багато хто з нас, коли запитують, навіщо ви бігаєте, шуткують: “Щоб їсти!” Так, Побігайці поїсти дуже люблять. А також люблять вихвалятися своїми смаколиками у групі)  Тому ця категорія дуже цікава та потребує неабиякої сили волі, щоб не захлинутися слинкою від перегляду. Додавайте фото побігайської їжі з хештегом #run4eat до своєї публікації – вона заслуговує на те, щоб попасти до галереї звіту.

 

8. Побігли за пухнастиком 

На пробіжках ми зустрічаємо багато тварин, які теж бажають приєднатися до бігу або бути на фото у нашій групі. Додавайте фото з будь-якими тваринками, щоб зробити галерею звіту яскравішою! Домашні улюбленці також приймаються до категорії!

 

Також окремо будуть проводитись спортивні, веселі челенджі та фоточеленджі.

Слідкуйте за анонсами у групі!

І наостанок порада кожному побігайцю:

Стівен Кінг писав: «Якщо в усьому облом, здавайся і йди в бібліотеку». А одна жінка якось сказала так: «Якщо не знаєш що робити, вдягай кросівки та виходь на пробіжку».


7 Коментарів

Людмила · 31.01.2021 о 16:12

Февраль будет сложным по работе.
И участие в челлендже будет трудным для меня.
Но хочу испытать силу воли и принять свой личный вызов.
Я справлюсь 💪✌

Сергей · 01.02.2021 о 22:47

Без селфи можно ?

  Наталія Чернявська · 02.02.2021 о 09:48

  Не можна

   Олег · 04.02.2021 о 22:33

   Селфи не всегда удобно делать. Организаторам виднее, но возможно в следующем челенжере можно будет без них. Тогда и участников возможно прибавится. Мы же в первую очередь за бег🤝

    Наталія Чернявська · 05.02.2021 о 08:58

    Селфі можна зробити дома до або після пробіжки. Воно потрібно для соціалізації групи.

Крістіна · 21.02.2021 о 14:54

Добрий день,у березні будуть челенджи і челендж 100 днів?

Наталія Чернявська · 22.02.2021 о 15:01

Добрий день. Челендж 100 днів не проводиться давно.
А челендж Березня буде обов*язково!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.