Есть ли ̶ж̶и̶з̶н̶ь̶ бег после челенджа? – завтра сбегаю узнаю) (с) Євген Пахомов

Ми знову з вами, любі побігайці! Тримайте черговий звіт!

Січень став справжнім викликом для побігайської групи. Потрібно було пробігти 10 або 20 днів поспіль, а це завдання непросте.

На челендж 20 днів записалося 19 осіб.

Вибуло 6 учасників.

На челендж 10 днів зареєструвалося 16 бажаючих.

Вибуло 9 осіб.

Цікаво, що 20 днів протрималось більше побігайців, ніж 10. Як же їм бігалось, цим сміливцям? Трішки цікавих публікацій:

А тепер перейдемо до результатів. Згідно умов челенджу, зараховується загальна сума км за 10 або 20 днів (не більше).

РЕЙТИНГ УЧАСНИКІВ ЧЕЛЕНДЖУ 10 ДНІВ

1Татьяна Король175
2Сергей Лысенко175
3Alina Gomenyuk110
4Наталия Беленькая (Кахно)64
5Мышка Иванова52
6Светлана Барыш44
7Elena Fomenko38

РЕЙТИНГ УЧАСНИКІВ ЧЕЛЕНДЖУ 20 ДНІВ

1Валентина Соловьева458
2Сергій Зайченко302
3Олег Римарович213
4Елена Швец203
5Lena Kozyaruk199
6Костянтин О. Билим192
7Роман Згурський157
8Евгений Пахомов148
9Святослав Понаровский144
10Елена Ермошкина115
11Лілія Гриб112
12Ольга Володимирівна Рябчинська91
13Natka Ro48

І наші переможці – Валентина Соловйова у категорії 20 днів та одразу пара Тетяна Король і Сергій Лисенко у категорії 10 днів! Вони отримують футболки з логотипом #Побігли. Вітаємо!

20/20
Челендж січня виконала.

Таблицю з результатами тижня можна переглянути за посиланням. Якщо будуть питання або зауваження, звертайтесь – виправимо.

#ПОБІГЛИ_ЯСКРАВО

#RUN4EAT

Вміють наші побігайці смачно поїсти!

#VIRTUAL_RUNTOGETHER

У січні відбулось цілих 5 віртуальних забігів під керівництвом Олени Єрмошкіної.

Virtual Run Together “Розтруси свій Олів’є”

Virtual Run Together “Стань зіркою”

Virtual Run Together “Подружися з часом “

Virtual Run Together “Тримаємося разом!”

Virtual Run Together “#Побігли за тигренятком”

Нагадуємо, що окрім можливості стати переможцем однієї з віртуальних категорій учасники щомісячних челенджів отримують додаткові бали за віртуальні забіги.

#ТЕРЕВЕНІ_ПРО_БІГ

А у нас новий і дуже потужний хештег, який запропонувала Ольга Рябчинська:

Подивіться, скільки коментарів з бігунськими історіями успіху зібрав цей пост:

Elena Fomenko Меня зовут Елена мне 35 лет.Бегаю около 7 лет …до этого бегала с папой все детство.Я любитель 🏃‍♀️ Начинала с 1-2 км,через пол года пробежала первую 10-ку 😊 Сейчас гордо могу назвать себя ультрамарофонцем (107 км,70 км трейловые,107 км).Что мне дал бег? Выносливость, дисциплину и друзей.

Nataliia Ilievska Начала бегать в 47, бегаю уже 5 лет. Из последнего сотка на ультре и третье место в возрастной категории на Киевском марафоне.

Yevgeniy Pakhomov Здрастуйте, мене звуть Євгеній, я бігун! Моїм улюбленим висловом було: «Я можу кинути бігати будь-якої миті, коли захочу». Зрештою, я й сам почав вірити в це…

Елена Федина Привіт! Мені 56 років, бігаю 2 роки, 4 півмарафони, швидкість не дуже, але нерви заспокоює 🤣, алергія без пігулок, модну хворобу перенесла легко, лише нюх й досі відсутній. Багато проблем зі здоров’ям відступило. Біг чудово додає силу, красу, впевненість, в ньому є щось магічне. А ще купу біганутих друзів дає, яких ніколи не бачив, а любиш понад усе 🤣. Коли почала бігати, то не знала навіть, що таке темп 🤔, каденс, біговий одяг… Мій перший півмарафон через 4 місяці.

Антон Сахаров Антон, 36 лет бегаю без малого 20 лет, начинал со средних диСтанций 400 и 800м, потом перешёл на шоссе, в 2010м году перенес онкозаболевание лимфома Ходжкина , в 2012м на гормональном фоне вес был 100 кг при росте 180, в течении 3х летней работы с товарищем вернул свои боевые 73+-. В 2020м перед снятием инвалидности влупил пока свои максимальные 50км)

Людмила Камінська Мені 37. Під час вагітності отримала зміщення колінних суглобів 2 ступеня. Три роки тому без сторонньої допомоги не могла вийти з машини. Бігаю майже рік. Приймала участь у змаганнях 5 км, 10 км, 21 км, де показала ненайгірші результати. Зараз стараюсь бігти кожного дня 10 км.Біг це круто. Два роки тому була на 18 кг важча.Після пробіжки у мене мінус півтора кг. Через це дозволяю собі їсти ВСЕ.

Костянтин О. Билим Костянтин, 50 років. Травма хребця. Бігаю з червня 2018 року, починав з 5 хв на день, кожного тижня додавав по 2 хв. В вересні того ж року пробіг офіційну п’ятірку. В 2020-му перша половинка. В минулому році лікував двосторонню пневмонію (після тої, що не можна називати) бігом (мій лікар все ще проти моїх зайнять). В серпні був учасником надмарафону “Схід і Захід разом”, в вересні пробіг перший марафон, в 14 жовтня зробив марш-кидок меморіалами загиблим в останній українсько-московський війні (приблизно 55 км, але з паузами). На День Гідності — знову марафонська дистанція, а через тиждень вже 50км на честь себе 😉Слухайте своє тіло, вірте в себе і робіть трошки більше, ніж (як вам ввижається) можете.

Наталия Беленькая (Кахно) Мені 42 роки, бігаю трохи більше року. Рішення спробувати бігати прийшло зненацька, до цього займалась тільки в тренажерному залі і бігові доріжки обходила стороною. Але, побачивши, як бігає моя однокласниця Ирина Иванец , вирішила, що і в мене все получиться. Було спочатку важко, ніяких знань про темп, пульс і т.п. Зараз кайфую від бігу настільки, що навіть відмовилась від навушників і слухаю своє тіло. Вже пробігла тричі 10 км дистанції у забігаїх Кременчука. Маю велике бажання пробігти півмарафон, але Вищі сили щось там знають: двічі реєструвалась на цю дистанцію і двічі знімалась😒 у першому випадку зламала палець на нозі, у другому захворіла на модну хворобу. Але я не здамся, таки хочу подалати 21 км, а там і 42 км. Тільки вперед, але з розумом!🙂🙂

Сергій Зайченко Доброго ранку. Мені 36, бігати почав коли навчався у педагогічному коледжі із 2002 року. Перші 3 роки бігав від 1,5 до 10 км. Як пішов працювати в школу спробув 21 км, потім 30 км, а вже з 2008 року й марафон. На теперішній пробіг більше 40 марафонів, із них лише за 2021: 5 – 42+, та 5 – 42 км, і це мій найкращий показник. Поштовхом до таких результатів надихнула команда #Побігли і #ZA_руба_RUN. А ще багато друзів із якими познайомився саме минулого року. Дуже приємно спілкуватись із біговими друзями при зустрічі на пробігах та змаганнях різного рівня. Бажаю всім здоров’я, і до зустрічі на змаганнях.

Наташа Левченко Всим привіт. Я Наташа . Мені 48 років. І так, я бігоголік. Я бігаю, тому що до біса люблю це діло. Ну і за для того, щоб жерти та не товстішати.Біг люблю все своє життя, але коли мені виповнилося 40 років, я зрозуміла, що в моєму житті не вистачає движняка, та побігла на регулярній основі, а не час від часу, як раніше. Бігаю куди очі дивлячись та ноги несуть. Не за для якихось результатів, а виключно для задоволення. Біг допомагає підтримувати тіло у формі та тонусі, а душу та розум у гармонії. Люблю бігти на одинці з собою повільно та довго. Мій максимум -50 км. Люблю споглядати все навколо в процесі. Слухати себе та звуки навколо. Люблю бігти з друзями та теревенити про все. Люблю офіційні старти, бо то є потужна енергія єдності. Всим движ друзяки!

Святослав Понаровский Біговий стаж 7 повних роки, до цього мав сильне фізичне відстовання, звільнений від фізкультури у навчальних закладах, диагноз бронхіальна астма через сезону алергію, а спочатку була сильна депресія 2012 – 2013рр у 2014 сильно придавило незнаю що, поштовх до суіциду та жага чогось великого, врешті півтора рази підтягнувся на турніку потім 7 віджимань на брусьях та втік щоб ніхто мене не бачив, потім почав виходити рано в ранці поки майже без людей, заходив на один та інший спорт майданчик, арогулювався, потім 3 серпня 2014 я вперше пробігся, приблизно 3 км майже без зупину, декілька разів просто сповільнювався та переходив на швидкий шаг, потім почав 5 км бігти та окрема історія як 10 км та півмарафон, а далі марафон Ультрамарафон 💯 км пололав дві, а зараз досі вважаюся одним із швидких бігунів на середні та довгі дистанції, бігаю щодня, так знімаю нервові, життеві стреси.

Ann Golubnichaya Доброго дня! Мені 37) Бігати почала з легкої руки тренера і наставника Gennadii Polyakov. Спочатку , це було через стрес , через вмовляння.. Так продовжувалось , майже 2 роки) Три-чотири рази на тиждень і постійно я змушувала себе. Але, коли я пробігла свій перший напів-марафон(а в мене їх було 2😂), я зрозуміла , що мене затягнуло !! Мені подобаються результати , які зараз роблю ! Я кайфую від побігайських, мотиваційних порад, від спілкування з крутезними товаришами, які після 21 км одразу підтримують тебе на 10 км , які допомагають тобі тренуватися до твого наступного забігу, деяких,навіть в живу не бачила! Старти , справжні , живі, це -найпотужніша енергетика , яку я зустрічала!!! А , ще , коли приізджаю в інше місто , чи країну , я обов’язково там бігаю. Це, зовсім інакший вид туризму! І,хоч я не худну від бігу, як усі тут 😜, я дуууже рада, що в моєму житті є він, БІГ!!

Алиса Майборода Доброго дня, моя улюблена спільното. Мені 39 рочків і я (теж) бігоголік 😃в мене все почалось ще в школі, коли я за літо набрала …. кг і один добрий хлопчик сказав, що я ніби опухла😖. Після того, весь наступний рік я кожного ранку бігала годину, встаючи о 6й. Результат – мінус 10 кг за навчальний рік. І той процес мене так затягнув, що почав приносити задоволення та викликав залежність (ну, ви знаєте, про що я ;)) Потім бігала періодично, залежно від місця, де проживала. Але переважно задля підтримання форми. І зараз я знов почала, після декретної перерви, аби збіжати і побути насамоті…. зі своїми думками, переживаннями, вибігати те, що накіпіло, переосмислити все, що турбує. Навіть коли я не можу знайти відповідь на якесь питання або прийняти потрібне рішення, мені варто побігати і все стає на свої місця. Щодо участі в заходах – зовсім випадкого дізналась, що в моємо “прибудинковому” парку проходитиме забіг, тож вирішила спробувати взяти участь в ньому. І я прозріла, наскільки то енергетично позитивний драйв😍. Потім було ще декілька, навіть призові місця брала :)))) Теперь я обираю забіги, які мають якусь родзинку або саме мене притягують (або в цікавому місці, або в костюмах, або з якоюсь тематикою, близьким мені посилом…або просто в класній компанії). Ну, і оточення, без якого я тепер не уявляю свого життя 🥰. Це просто щось неймовірне, ви просто оБІГенні. З кимось із давніх знайомих я стала ближче завдяки бігу, з кимось зблизилась при знайомстві по тій самій причині, когось просто знайшла завдяки спільному захопленню. В нашу групу затягнулась, коли мене вкусив на пробіжці собака і як ви, здається, за 15 хвилин написали близько 100 коментарів, бо я була розгублена і навіть не знала алгоритм дій в тій ситуації (то був початок локдауну, пересування і доступ до якихось закладів був теж ускладнений). Дуже вас всіх люблю, розповідаю про вас друзям і щаслива бути частиною цієї біганутої спільноти.

Віктор Боговін Я в шоці від прочитаного… Мені 54 р. і я тільки почав бігати у жовтні минулого року завдяки Наташа Левченко і всіх її друзів, яких вийшов підтримати на вересневий марафон 2020 у Дніпрі. Отримав травму лівого стегна у листопаді (двічі), а потім, наприкінці грудня ковід і пневмонія… Але я знаю, що наступного тижня вийду на перші кілометри цього року завдяки всім вам!!! І ще, як мінімум, у найближчий час я вийду на Нью-Йоркський марафон, який ніхто не хоче бігти.(фото з останньої пробіжки минулого року).

Svetlana Barysh Мене звуть Світлана😊😊😊Я бігаю, бо не можу не бігати.Спочатку я намагалася схуднути після других пологів я мала вагу 95кг і бігла просто до парку 500метрів, щоб там займатися на спортмайданчику.Потім був фітнес. А потім я прийшла на відкрите тренування перед першим інтерпайпом і пробігла там одразу п’ять км і #понєслось🤣 я зареєструвалася на забіг на 5км потім 10, 21…. І ось тепер я бігаю, бо не можу не бігати.Бігаю, бо біг -це легко) Вийшов з хати і побіг🏃🏃🏃куди очі дивляться) вийшов з хати і ти вже у спортзалі.Біг – це любов, медитація, купа веселих друзі, активний двіжняк, сміх, здоров’я та задоволення!!!

І трохи колишніх товстунчиків, які завдяки бігові отримали рельєфні м’язи:

Хочеться почути у лютому ще більше історій! Пишіть, діліться, хваліться – це дуже мотивує!

На цьому все!

Для вас працювала КОМАНДА МОДЕРАТОРІВ:

Якщо у когось виникне бажання приєднатися до дружньої модераторської команди з допомогою із звітами, змаганнями чи фоточеленджами, тимчасово або на постійній основі – напишіть, будь ласка, адмінам. Будемо вам раді!

І наостанок порада від #Побігли та Руслана Яінова:

Категорії: Без категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.